Zaawansowane

ZAKARPACIE UŻHOROD I MUKACZEWO

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zadzwoń, napisz. Dowiedz się więcej

Firma: Maxim
E-mail: biuro@maxim.pl
Telefon: 508458671
Strona www: http://www.maxim.pl/
nr. ogłoszenia 1542
dodano: 2019.11.21
ważne do: 2019.12.12
wyświetleń: 70

Szczegóły oferty:

330,00 PLN
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 05:00 (z Brzeska o 04:00, z Krynicy Zdrój o 05:45). Przyjazd na Ukrainę, do stolicy Zakarpacia - Użhorodu, zwiedzanie zamku Użhorodzkiego, greko-katolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża, spacer po mieście po głównym deptaku miasta - ulice Korso. Degustacja Win Zakarpackich (7 win). Czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz zakupy pamiątek i lokalnych przysmaków. Czas wolny na posiłek. Zakwaterowanie w hotelu, gdzie mamy możliwość bezpłatnie skorzystać z NightClubu i dyskoteki.
OPCJA KĄPIELI W CZANACH Dla chętnych przejazd do miejscowości (ok. 50 km od miejsca zakwaterowania), gdzie będziemy mogli skorzystać z unikalnej procedury kąpieli w czanach. Czan – żeliwna wanna, położona w altanie na brzegu rzeki z pięknym górskim krajobrazem. Wypełnia go źródlana woda z karpackimi ziołami, olejami aromatycznymi, podgrzewana jest paleniskiem opalanym drewnem do około 40 stopni, niekiedy nawet więcej. Gdy robi się przesadnie gorąco, wskakujemy do zimnego potoku tuż obok, bierzemy łyk piwa, wskakujemy do gorącej wody. Dzięki takim kąpielom można odzyskać utraconą ruchomość, uśmierzyć ból stawów, wyleczyć różne choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zaleczyć stare rany.
2 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie Monastyru, degustacja lokalnych serów z możliwością zakupu tutejszych specjałów: serów, papryczki, oliwek, migdałów. Przejazd do miejscowości Mukaczewo - zwiedzanie zamku Pałanka na Górze Zamkowej, 60 m nad doliną Latarycy - dziedziniec, bastiony, mosty zwodzone. Następnie spacer w centrum miasta, zobaczymy m.in. Ratusz, pałac Rakoci, kościół św. Marcina. Czas wolny. Przejazd w stronę granicy. Powrót w godzinach nocnych.
Cena: 330 zł 
TERMIN: 18.04 - 19.04.2020, 2 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, 1 nocleg w hotelu **** ze śniadaniem, realizacje programu.
CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, degustacji win, opłaty lokalnych przewodników ok. 60 zł/os. opłat dodatkowych w hotelu oraz wyjazdu na kąpiele w czanach ok. 25 zł/os., obiadokolacja ok. 25 zł/os. dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.
REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,zakarpacie-uzhorod-i-mukaczewo---swieto-kwitnacej-sakury,197,,,,,,,,,,,,,,,,,,516,2019-11-19,,,,,,,,,,,,,,,zak

!!! Paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Ukrainy !!!

Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o
ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz
TEL.: 18 442 16 04 
E-MAIL: biuro@maxim.pl

Podziel się:

Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności
Reklama MARGO - Limanowa