Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30121 in /home4/fhuwojsn/public_html/ads/ogloszenia/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Cennik | OgłoszeniaLimanowa.pl - Twój darmowy portal ogłoszeniowy!
Zaawansowane
Cennik
Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie OgłoszeniaLimanowa.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je szarym kolorem, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

1. Ogłoszenie Wyróżnione – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 2,46 zł brutto płatne poprzez SMS lub przez płatności on-line.

2. Ogłoszenie Promowane - ogłoszenie wyświetlane jest na niebieskim tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane – 6,15 zł płatne poprzez SMS lub przez płatności on-line.

3. Ogłoszenie Super Promowane – ogłoszenie wyświetlane jest na niebieskim tle na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 11,07 zł brutto płatne poprzez SMS płatne poprzez SMS lub przez płatności on-line.

Jak zapłacić za ogłoszenie?

Serwis OgłoszeniaLimanowa.pl umożliwia wygodne płatności SMS. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 21 dni.

Serwis OgłoszeniaLimanowa.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl.

Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne), Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności
Reklama MARGO - Limanowa